3 BÜRCƏ gözübağlı güvənmək olar
Icma.az, Milli.az portalına istinadən məlumat yayır.
Etibar insan münasibətlərinin ən önəmli təməlidir. Kiminə sirrini açmaq, kiminlə yola çıxmaq olar, deyə düşünərkən bəziləri cavabı bürclərdə tapır. Astroloji inanc göstərir ki, bəzi bürclər doğuşdan etibarlı və məsuliyyətlidir. Onlar verdikləri sözün arxasında durur, insanlara dəstək olmağı öz missiyası kimi görürlər.
Bəs bu bürclər hansılardır və nəyə görə onlara güvənmək olar?
Həmin bürcləri təqdim edir:
Oğlaq bürcünün nümayəndələri sadiqliyi və məsuliyyət hissi ilə seçilirlər. Onlar verdikləri sözə ciddi yanaşır və heç vaxt yarı yolda buraxmırlar. Oğlaqlar planlı və çalışqan olduqları üçün çətin vəziyyətlərdə də etibarlı dost və ya iş yoldaşı olurlar. Onlarla birgə plan qurmaq rahatdır, çünki hər detalı düşünür və sözlərinə əməl edirlər.
Qız bürcündə doğulan insanlar sadiq və diqqətlidirlər. Onlar hər bir işdə mükəmməlliyə can atdıqları üçün heç vaxt məsuliyyətsizlik etməzlər. Qızlar başqalarının problemlərinə anlayışla yanaşır və hər zaman yardım etməyə hazırdırlar. Həyatda dürüstlük onların əsas qaydasıdır və bu, onları ətrafında güvənilən insanlara çevirir.
Buğa bürcü sadiqlik və sabitlik dedikdə ilk ağla gələn bürclərdən biridir. Onlar münasibətlərdə səbirli və anlayışlıdırlar. Dostluqda və sevgidə dürüstlük Buğaların əsas xüsusiyyətidir. Onlar sizi yarı yolda qoymaz, çətin anlarınızda yanınızda olarlar.  /Yenisabah.az