DİQQƏT HƏRRAC VAR! 2014 cü ilin BMW ləri 5500 MANATDAN SATIŞDA SİYAHI
Avtosfer saytından əldə olunan məlumata görə, Icma.az məlumat yayır.
İqtisadiyyat Nazirliyi yanında Əmlak Məsələləri Dövlət Xidməti müxtəlif dövlət qurumlarına məxsus avtomobillərin hərracda satışını davam etdirir. Avtosfer.az biznes və maliyyə xəbərləri agentliyi bildirir ki, növbəti hərraca 2014-cü il buraxılışı olan 5-ci seriya «BMW» avtomobilləri çıxarılıb. Hərracda 12 avtomobil bir lotda satışa çıxarılacaq. Bütün avtomobillərin ümumi qiyməti 67 500 manatdır. Bu hərracda iştirak etmək üçün namizədlər 10% məbləğində yəni 6750 manat beh ödəməlidirlər. Hərrac 24 aprel 2025-ci il tarixində keçiriləcək. Sifarişlər Əmlak Xidmətləri Məkanında (Bakı şəhəri, Nizami rayonu, Xəlil Rza Ulutürk küçəsi 20) və yaxud e–emlak.gov.az elektron portalı vasitəsilə hərracın keçirilməsinə ən gec 3 (üç) bank günü qalanadək qəbul olunacaq.
Ətraflı linkdə:
https://emlak.gov.az/az/news/view/9299-24-aprel-2025-ci-il-tarixind%C9%99-h%C9%99rraca-%C3%A7%C4%B1xar%C4%B1lan-n%C9%99qliyyat-vasit%C9%99l%C9%99rinin-siyah%C4%B1s%C4%B1