Teatrın direktoru sərxoş halda barda dava salıb
Sia Az portalından verilən məlumata əsasən, Icma.az bildirir.
…Stanislavski adına elektroteatrın direktoru Vitali Labutin Moskvanın Tverskaya küçəsindəki barda sərxoş vəziyyətdə dava salıb.
SİA xəbər verir ki, bu barədə Mash yazır.
Nəşrin məlumatına görə, hadisə martın 24-də baş verib. Labutin sərxoş vəziyyətdə meyxanaçıya hücum edib və onun burnunu sındırıb. Onun administratorun breketlərini də zədələdiyi bildirilir.
Direktoru bardan atmaq istəyəndə o, giriş qapısının şüşəsini sındırıb.
Labutin saxlanılaraq polis bölməsinə aparılıb. Direktor bu davranışına görə üzr istəyib və sındırılan qapının pulunu ödəyəcəyinə söz verib.
…Bundan əvvəl “İz” və “Atanın qızları” seriallarında epizodik rolları ilə tanınan aktyor Yevgeni Volovenkonun təyyarənin göyərtəsində sərxoş halda əlbəyaxa davaya səbəb olduğu bildirilirdi.
Sənətçi təyyarənin qapısını açmağa çalışıb, həm də təyyarədə siqaret çəkmək istəyib.
2024-cü ilin martında Novosibirskdə bir restoranda aktyor Nikita Koloqrivinin sərxoş vəziyyətdə davası məlum olub. Qeyd olunub ki, sənətçi müəssisə əməkdaşlarından birini cinsi əlaqəyə girməyə razı salmağa çalışıb və o, imtina etdikdən sonra onu dişləyib.