Filminin rejissorunu təcavüzdə günahlandırıb
Icma.az, Axsham.az portalına istinadən məlumat yayır.
Aktrisa Bleyk Layvli ilə bağlı qalmaqal bu günlərdə Hollivudun ən çox müzakirə olunan mövzusu olub.
Axşam.az xəbər verir ki, "Hər şey bizimlə bitir" filminin ekranlara çıxması aktrisa üçün heç də uğurlu olmayıb. Bir tərəfdən, Bleyk filmin çəkiliş meydançasında "anormal" davranışda günahlandırılıb. Digər tərəfdən, onlar filmin mövzusuna qeyri-ciddi münasibətinə görə tənqid olunublar: süjeti məişət zorakılığı ətrafında qurulan filmə dəstək turu zamanı ulduz çiçəkli paltarlarda gəzib, daha çox reklam xarakterli kadrlar göstərilib, komediya, həmçinin saç baxım məhsulları xəttini aktiv şəkildə reklam edib.
Bundan əlavə, internet istifadəçiləri filmin rejissoru və baş rol ifaçısı Castin Baldoninin heç vaxt Bleyk və digər aktyorlarla müsahibələrdə, qırmızı xalçada görünmədiyini qeyd ediblər. Nəticədə, bütün bu şübhəli hekayələrə görə film kassada uğursuz olub və Livelinin karyerası təhlükə altında qalıb.
Premyeradan altı ay sonra Ryan Reynoldsun həyat yoldaşı həddindən artıq tədbirlər görməyə qərar verib. TMZ jurnalistlərinin öyrəndiyi kimi, o, Castin Baldoniyə qarşı iddia qaldırıb. İddialar son dərəcə ciddidir: iddiada Bleyk kişi tərəfindən cinsi təcavüzdən şikayətlənib.
Məhkəmə sənədlərinə görə, aktrisa ilə rejissor arasında münasibətlər çəkiliş meydançasında o qədər gərginləşib ki, tərəflər görüş qərarı alıblar. Rayan Reynoldsun da iştirak etdiyi görüşdə Layvli Baldoniyə konkret tələblər irəli sürüb. O, qarşı tərəfdən daha çılpaq qadınların foto və ya videolarını nümayiş etdirməmək, onun keçmiş pornoqrafiya asılılığından bəhs etməmək, cinsi fəthləri müzakirə etməmək, aktyor heyətinin və ekipaj üzvlərinin cinsi orqanlarından bəhs etməmək, aktrisanın çəkisi ilə maraqlanmamaq tələbləri irəli sürülüb.