Müğənni buna görə əməliyyat olunub
Icma.az, Missiya.az portalına istinadən məlumat yayır.
Bir müddətdir müğənni əkiz bacılardan biri Sevinc Səfərovanın avtomobil qəzasına düşdüyü üçün əməliyyata girdiyi məlumatları yayılırdı.
Missiya.Az xəbər verir ki, ifaçı “Afaqla 10lar” verilişinə müsahibəsində onun bıçaq altına uzanmasının qəza ilə bağlılığı olmadığını deyib.
“Biz də insanıq. Biz də yıxıla, qəzaya düşə bilərik. Hansısa ani hərəkətdən burun və sairə zədələnə bilər. Məndə də eynən bu şəkildə olmuşdu. Qığırdaq zədələnmişdi. Getdikcə daha çox fəsadlar verdi. Bu səbəbdən də istədim yerində müdaxilə edim. Düşündüm ki, əgər narkozu alıramsa birazda burnumun formasını dəyişim və daha qəşəng qız olum. Özümü bacım Sevilə oxşadıram. Elə qələmə vermişdilər ki, avtomobil qəzasına düşdüm və dərhal sonra burnumdan əməliyyat olundum. Xeyr! Burnumu əməliyyat etməyim mənim davamlı şəkildə yıxılmağımla əlaqədardı. Hər zaman yıxılıram, yeri gəlmişkən 14 fevral tarixində çox pis şəkildə yıxıldım. O yıxılmağım isə son oldu”, - sənətçi bildirib.