Sumqayıtda heyətlər bilindi
futbolpress-az saytından verilən məlumata əsasən, Icma.az məlumatı açıqlayır.
“Sumqayıt” Azərbaycan Premyer Liqasının XXVIII turunda bu gün “Sabah”ı qəbul edəcək.
Futbolpress.az xəbər verir ki, saat 19:00-da start götürəcək oyuna komandalar aşağıdakı heyətlə çıxacaqlar:
“Sumqayıt”: 1. Mehdi Cənnətov, 14. Elvin Bədəlov (k), 2. Sertan Taşkın, 17. Murad Xaçayev, 8. Səbuhi Abdullazadə, 20. Ayxan Süleymanlı, 19. Roi Kehat, 5. Alan Dias, 23. Ronaldo Vaskez, 60. Tresor Mossi, 9. Bobir Abdixolikov
Ehtiyat oyunçular: 94. Rəşad Əzizli, 36. Xəyal Fərzullayev, 6. Vüqar Mustafayev, 7. Rövlan Muradov, 21. Nihad Əhmədzadə, 29. Qabil Əlizadə, 24. Sənan Muradlı, 75. Nadir Orucov, 95. Miloş Miloviç, 11. Momo Yansane, 99. Silvanus Nimeli, 77. Casurbek Caloliddinov
Baş məşqçi: Vaqif Cavadov
“Sabah”: 92. Stas Pokatilov, 17. Tellur Mütəllimov, 5. Rəhman Daşdəmirov, 15. Seymur Məmmədov, 32. Elgün Dünyamalıyev, 18. Pavol Safranko (k), 40. İqor Noqeyra, 70. Cesse Sekidika, 13. İvan Lepiniça, 11. Kahim Parris, 33. Umarali Raxmonaliyev
Ehtiyat oyunçular: 1. Yusif İmanov, 55. Nicat Mehbalıyev, 9. Anatoli Nuriyev, 8. Ayaz Quliyev, 6. Abdulax Xaybulaev, 88. Xəyal Əliyev, 7. Boyan Letiç, 20. Coy Lens Mikels, 4. Sofian Çakla, 3. Con İrasabal, 99. Neqoş Kupusoviç, 83. Stefen Ende