Messi DÇ 2026 da iştirak edəcək? Skaloni açıqladı
Apasport saytından verilən məlumata əsasən, Icma.az məlumatı açıqlayır.
Futbol üzrə Argentina millisinin baş məşqçisi Lionel Skaloni Lionel Messinin yığmadakı gələcəyi ilə bağlı açıqlama verib.
Apasport.az xəbər verir ki, təcrübəli baş məşqçi "Messi 2026 Dünya çempionatında oynayacaqmı?" sualına belə cavab verib:
"Nə olacağını görəcəyik, hələ çox vaxt var. Bunu qarşılaşmalardan sonra düşünməliyik. Messi nə vaxt istəsə, bu məsələ ilə bağlı qərarını verəcək. Hələlik bu barədə sualları verməyi dayandıraq".
Qeyd edək ki, 2022-ci ildə Argentina millisi ilə dünya çempionu olan Messi yığmanın heyətində 191 matça çıxıb, 112 qol ilə yadda qalıb.
DÇ-2026: İngiltərədən asan qələbə, Rumıniyadan darmadağın - YENİLƏNİB Belarus yığmasının baş məşqçisi: "Meydana qələbə üçün çıxacağıq" Belaruslu futbolçu: “Bizi çətin oyun gözləyir” DÇ-2026-ya vəsiqə qazanan daha bir milli müəyyənləşib Meksika növbəti titulunu qazandı
Messi DÇ 2026 da iştirak edəcək?