Millimizin heyəti açıqlandı
sport24.az saytından verilən məlumata görə, Icma.az xəbər verir.
Qadınlardan ibarət Azərbaycan milli komandasının UEFA Millətlər Liqasının seçmə mərhələsi çərçivəsində Litva və Monteneqro yığmalarına qarşı keçiriləcək səfər oyunları üçün heyəti müəyyənləşib. Sport24.az xəbər verir ki, millimiz martın 31-də Litvanın paytaxtı Vilnüsə yollanaraq, təlim-məşq toplanışına orada başlayacaq.
Siyasət Əsgərovun yetirmələri C Liqasının IV qrupu çərçivəsində aprelin 4-də, Bakı vaxtı ilə saat 19:30-da, Vilnüsdəki "Jalgiris" stadionunda Litva yığması ilə, aprelin 8-də, Bakı vaxtı ilə saat 20:00-da Nikşiç şəhər stadionunda Monteneqro seçməsi ilə qarşılaşacaq.
Milliyə dəvət olunan futbolçuların adlarını diqqətinizə çatdırırıq:
S. AD/SOYAD KLUB 1 Aytac Şərifova Hakkarigücü (Türkiyə) 2 Nərgiz Əliyeva Fatih Vətən (Türkiyə) 3 Günay İsmayılova Neftçi 4 Nigar Mirzəliyeva Zenit (Rusiya) 5 Manə Mollayeva Neftçi 6 Fidan Cəfərova Neftçi 7 Yeliz Acar Fatih Vətən (Türkiyə) 8 Kamilla Məmmədova Dirçəliş 9 Firəngiz Teymurova Neftçi 10 Jalə Məhsimova Amed Spor (Türkiyə) 11 Peritan Bozdağ Fatih Vətən (Türkiyə) 12 Nazlıcan Parlak Qalatasaray (Türkiyə) 13 Coşqunə Əliyeva Neftçi 14 Sevinc Cəfərzadə Krasnodar (Rusiya) 15 Ayşən Əhmədova Ünyespor (Türkiyə) 16 Alina Dorofeyeva Rubin (Rusiya) 17 Diana Məmmədova Rubin (Rusiya) 18 Ayşən Salamzadə Neftçi 19 Xanım Əsədova Neftçi 20 Sona Rəhimova Neftçi 21 Aysun Muradova Gölbaşı Belediye Spor Türkiyə) 22 Esra Manya Fatih Vətən (Türkiyə) 23 Alina Nəhmədova Neftçi