Oğlaq bürcünü apreldə nə gözləyir?
Aprel ayı Oğlaqlar üçün gözlənilən dəyişikliklər və irəliləyişlər ayı olacaq.
Milli.Az indigodergisi-nə istinadla xəbər verir ki, aprel ayı oğlaq bürcünün nümayəndələri üçün həm iş, həm də şəxsi həyatınızda yeniliklər gətirəcək. Səbirli və məntiqli davranmaq, fürsətləri dəyərləndirmək və risklərdən çəkinmək uğurlu olmağınızı təmin edəcək.
7 Apreldə Merkuri retrosunun sona çatması və Balıq bürcündə irəli hərəkətə başlaması ilə birlikdə yarımçıq qalan işlərinizin tamamlanmasına və uzun müddətdir planlaşdırdığınız məsələlərə yenidən yönəlməyə imkan yaranacaq. Bu dövr həm iş, həm də şəxsi həyatınızda daha sürətli nəticələr almağınıza kömək edəcək. Maliyyə baxımından da daha uğurlu dövr ola bilər, qazancınızın artması və həyatınızdan daha çox zövq almaq şansı əldə edəcəksiniz.
13 Apreldə Venera retrosu sona çatır və Balıq bürcündə irəli hərəkətə başlayır. Bu tarixdən sonra ünsiyyət, əlaqələr və ticarətlə bağlı daha müsbət dəyişikliklər gözlənilir. Ətrafınızdakı insanlarla münasibətlərinizi inkişaf etdirə, daha empatik və anlayışlı davrana bilərsiniz. Bu dövr həm də yeni tanışlıqlar, sosial əlaqələrin güclənməsi və maraqlı söhbətlərin baş tutması ilə yadda qala bilər. Romantik münasibətlərinizdə də ahəngin artacağı gözlənilir.
13 Apreldə iş və karyera məsələləriniz ön plana çıxaracaq. Yeni iş imkanları ilə qarşılaşa bilərsiniz, ancaq qərarsızlıq hiss edə bilərsiniz. İş yerində rəhbərliklə və ya həmkarlarla fikir ayrılıqları yaşana bilər. Bu dövrdə düşünmədən qərarlar qəbul etmək əvəzinə, daha məntiqli və strateji addımlar atmaq məsləhətdir. Əgər işsizsinizsə, bu, yeni imkanlar üçün hərəkətə keçmək üçün əla bir zaman olacaq. Həmçinin, ev və iş arasında balans yaratmaq və stressdən uzaq durmaq vacib olacaq.
16 Apreldə Merkuri Qoç bürcünə keçid edir və ailə, ev və şəxsi həyatınızla bağlı məsələləri ön plana çıxarır. Bu dövrdə ailə münasibətlərinizdə bəzi anlaşılmazlıqlar və ya həll edilməli olan məsələlər ortaya çıxa bilər. Keçmişlə bağlı bəzi məsələləri yenidən dəyərləndirməli və daxili rahatlığınızı qorumaq üçün çalışmalısınız.
18 Apreldə Mars Şir bürcünə keçir və bu da sizin üçün maddi məsələləri vurğulayır. Ortaq gəlirlər, miras, vergi və kreditlər ön planda olacaq. Yeni investisiyalar və ya maliyyə ilə bağlı mühüm qərarlar üçün daha cəsarətli ola bilərsiniz. Eyni zamanda, bəzi insanlarla yollarınızı ayırmaq, yeni insanlarla tanış olmaq və gələcək planlarınızı yenidən nəzərdən keçirmək ehtiyacını hiss edə bilərsiniz.
27 Apreldə Buğa bürcündə baş verəcək Yeniay sevgi və şəxsi həyatınıza işıq salacaq. Bu dövrdə münasibətinizi daha ciddi bir mərhələyə daşımaq qərarı verə bilərsiniz. Əgər münasibətiniz yoxdursa, sizə dəstək olacaq, güvən verəcək bir insan həyatınıza daxil ola bilər. Həmçinin, ailə planlaması, övladlarla bağlı qərarlar və gələcək üçün yeni planlar qurmaq üçün əlverişli bir zamandır. Romantik həyatınızda yeni inkişaflar və ya uzun müddətdir maraqlandığınız birindən diqqət görmək mümkündür.