“Tovuz futbolu irsidir, bunu davam etdirmək lazımdır” Ehtiram Quliyev
Icma.az, Idmanxeber.az saytına istinadən bildirir.
“Bu gün çox sevincliyik. Çünki bizdən öncə öncə olan irsin davamına qatqımız olduğu üçün xoşbəxtik. Bizdən qabaq stadionun, korpusun tikintisi öncəki rəhbərliklərin şəxsi vəsaiti hesabına olub”.
İdmanxeber.az-ın məlumatına görə, bu sözləri Tovuz şəhər stadionunda yeni inşa olunmuş əsas korpus binasının açılış mərasimi zamanı “Turan Tovuz”in idarə heyətinin sədri Ehtiram Quliyev deyib. O, daha sonra belə davam edib:
“Biz də bu zəncirə öz halqamızı qoymağın xoşbəxtliyini yaşayırıq. Tovuz futbolu irsidir, bunu davam etdirmək lazımdır. Ali Baş Komandan cənab İlham Əliyevin idmana göstərdiyi qayğı hər kəsə məlumdur. Xüsusən də bölgələrə olan diqqətindən hamı xəbərdardır. Biz də öz növbəmizdə onun planlarının davamını gətirmək üçün öhdəmizə düşən işləri görməliyik.
Bu gün AFFA-ya də təşəkkür edirəm. Çünki yanımızdadırlar. Vaxt ayırıblar, gəliblər. Diqqət və qayğılarını hər zaman hiss edirik. Bu, Cahangir müəllimin ilk açılışıdır. İnşallah, davamı gəlsin. Hər bölgə belə açılışlar keçirməyi Allah ona nəsib etsin”.