Məşhur aktyor Onur iki ayda 15 kilo arıqladı Yolunu açıqlayır
Lent az portalından verilən məlumata görə, Icma.az xəbər yayır.
Məşhur aktyor və aparıcı Onur Büyüktopçu, son iki ay ərzində 15 kiloqram arıqlayaraq diqqətləri üzərinə çəkib.
Lent.az xarici KİV-ə istinadən xəbər verir ki, İstanbulun Nişantaşında görüntülənən Büyüktopçu, yeni görünüşü və sağlam həyat tərzi ilə bağlı təəssüratlarını bölüşüb.
Səhiyyəli Həyat Tərzinə Keçid
Onur Büyüktopçu, sağlam həyat tərzinə keçid edərək arıqlama prosesinə başlayıb. O, idman və pəhriz sayəsində artıq çəkilərindən qurtulub və bu prosesdə qarşılaşdığı çətinliklərdən danışıb.
Qidalanma Vərdişlərində Dəyişikliklər
Büyüktopçu, qidalanma vərdişlərində əhəmiyyətli dəyişikliklər edərək, çörək, makaron və plovu həyatından çıxardığını bildirib. O, bu qidaları istehlak etmədən doymağın çətin olduğunu qeyd etsə də, salat kimi alternativlərə yönəldiyini vurğulayıb.
Mədə Əməliyyatına Qarşı Mövqe
Mədə əməliyyatlarına qarşı olduğunu ifadə edən Büyüktopçu, anesteziyadan qorxduğunu və təbii yollarla arıqlamağı üstün tutduğunu bildirib. O, kilo verməyin vacibliyini vurğulayaraq, əldə edilən nəticələrin qorunmasının da önəmli olduğunu qeyd edib.
Yeni Proyektlər və Gələcək Planlar
May ayında başlayacaq "Çift Kişilik Oda" adlı romantik komediya serialı ilə ekranlara qayıdacağını açıqlayan Büyüktopçu, yeni layihələri və gələcək planları haqqında məlumat verib.